عجب روز کثافتی بود امروز!

روز تمرین و نتیجه هم بود!

صبح امروز و حتی چند روزگذشته، اعصابم کلافه پرستار پسرم بود که برای متوقف کردن فرزندم از داد استفاده کرد چون وقتی با اون به خیابون رفت سرش تو گوشیش بود و بعدهم سر ساعت حضور بی‌توجهی میکرد و بازی درمی‌آورد!

عصر هم که گفتم پسرم رو ببرم به جایی که فرزندم معمولا بهش خوش می‌گذشت بخصوص که ما چندین بار با تذکر و ارائه اطلاعات محیط روانی اونجا رو امن کرده بودیم.

قبل از حرکت به ما خبر دادن مادر و خواهر صاحبخانه هم اونجاست. من و همسرم با پیغامهای جداگانه سپردیم که اطلاعاتی در خصوص نحوه رفتار با بچه، بزور بوس نکردن و نبوسیدن نقاط خصوصی و لب بهشون داده بشه و از برنا محافظتی چندجانبه بشه تا آسیبی نبینه! حتی در رفتن تردید کردیم و اطمینان دادن که بیاید حتمن ما مراقبین!

پسر صاحبخانه دوبار پسرم رو بزور برای بوسیده شدن برد و حتی متوجه صدای من نمی‌شدند!

خواهر صاحبخانه، بزور و محکم چندین بار لب برنا رو بوسید و من بزور سعی میکردم از برنا جداش کنم و مدام تکرار میکردم لبش رو نبوسید!

خدایا! چقدر برام اینهمه ناراحت کننده و آزار دهنده است!

چقدر سخته تو این مردم دیوانه از خودم و فرزندم محافظت کنم!!!

چقدر بجای اینکه بهمون خوش بگذره خشم و آسیب بدت آوردم!

و چقدر چقدر حس میکنم تنهاییم!

حتی اینجا هم نمیتونم پسرم رو ببرم با خیال راحت!

ولی هرچقدر به من فشار بیاد، اجازه نمیدهم چنین افراد بی صلاحیت و آسیب زنی در اطراف پسرم باشم!

هزینه بیشتر میکنم؛ خانه بازی میبرمش؛ دوستانم رو دعوت میکنم . قوی تر میشم تا محیط های تا امن نبرمش و بهتر ازش مراقبت کنم.

هر آسیب به برنا، زخم بزرگی به قلبم میزنم!

بیشتر و با تسلط بیشتر ازش محافظت میکنم.

نکته ی خویش این بود که حرفم رو به پرستار با جدیت گفتم و تصمیم گرفتم دیگه اجازه پارک بردن برنا رو ندم بهش و درنتیجه همیشه جلوی چشمم باشند. بعلاوه، با وجود غریبه بودن با اون شخص مهاجم به پسرم، تمام سعیی که اون لحظه به ذهنم می‌رسید رو انجام دادم و حتی سعی کردم با کشیدن دورش کنم از پسرم.

بازهم قوی تر میشم برنا و آزاده ی عزیزم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ سینما و تلویزیون sahab همیار کنکور مقالات شبکه و اخبار روز تکنولوژي موتوربان طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل خاطرات شهدای آباده تکنو دانلود(TECNO DOWNLOAD) خورشید را بیدار کنیم تکنولوژی های روز دنیا